[ Webhosting profitux.cz ]
Záhlaví stránky (Foglarweb – stránky o Jaroslavu Foglarovi)
foglarweb

Desky na Vpřed

Diskusní fórum · Sběratelství, téma založeno: 25. 5. 2009, celkový počet příspěvků: 7.
mila Člen
#1 | Vloženo 25. 5. 2009 17:34Již několik let sbírám časopisy Vpřed a po nějaké době se mi podařilo si je kompletní nasbírat - chtěl bych si je však nechat převázat do původních desek jenže ty mám jen ke 2. a 6. ročníku. Nemohli byste mi někdo prosím nabídnout i desky k jiným (3., 4. a 5 ) ročníkům. Jakýmkoli způsobem koupím, vyměním nebo něco podobného. Prosím nabídněte - desky rozhodně nemám na prodej - já mám pro tyto časopisy vášeň tak budou u mne určitě v dobrých rukou! díky mila
dae Člen
#2 | Vloženo 25. 5. 2009 21:33Jestli můžu doporučit, tak je nevázej. Já to mám třeba tak, že mám volné i vázané (v původních deskách), mám i samostatné desky na 2. ročník, ale rozhodně bych je nevázal. To je možný udělat kdykoli, ale zpátky už to nejde. Nepočítám to, že je třeba dát něco na předsádky a sehnat zažloutlý papír (s novým bílým to vypadá děsně) rozměrů Vpředu je dost velký problém. Neboli: Desky sehnat určitě ano, vázat určitě ne (raději sehnat už svázané).
Briquet Člen
#3 | Vloženo 8. 11. 2009 23:32Sehnat pěkné desky na třetí ročník, to je problém, neprodá někdo?
Loma Člen
#4 | Vloženo 14. 11. 2009 18:13Samostatné desky na třetí ročník Vpředu, byly vždy oříšek. Sám jsem jedny měl před mnoha lety a už tehdy stály tři tisíce. Nedávno jsem však celý ročník v super stavu se super deskami sehnal z jednoho antikvariátu za čtyři. Takže chce to pátrat. Jinak se přidávám k názoru dae, volné časopisy bych už nikdy nevázal. Mají do sbírky samostatnou cenu. Mám je ve sbírce takhle i z Mladého hlasatele, knihovničky Mh či Vpředu. Přeji ti mnoho zdaru. Pokud něco sháníš můžeš mi poslat svoji chyběnku.
Briquet Člen
#5 | Vloženo 14. 11. 2009 22:46Díky, chyběnku mám. Při večerních toulkách sbírkou jsem zjistil, že u třetího ročníku Mladého hlasatele mám v obálkách č. 21 a 23 totožné vnitřky, potřebuji číslo 21, nebo alespoň vnitřní stránky.
Briquet Člen
#6 | Vloženo 15. 11. 2009 0:07Loma, bylo by možné, pokud není originál k dispozici a ty máš třetí ročník v super stavu, nechat okopírovat ty desky toho třetího ročníku? Mohu nabídnout reciproci mám ročník II. v super stavu? Pokud máš ročník II. ok, rád ty kopie koupím.
mila Člen
#7 | Vloženo 26. 3. 2010 9:23Už jsem si doplnil desky k 3. a 4. ročníku tak už mi ke kompletnosti chybí jen desky k 5. ročníku - prosím pomozte mi zkompletovat sbírku - mám několik svázaných různých ročníků Vpředu (i v původních deskách), tak myslím že mám určitě co za ně (desky 5. ročníku) nabídnout na výměnu. Ozvěte se.

Chcete-li reagovat, musíte se napřed přihlásit.