[ Webhosting profitux.cz ]

Diskusní fórum > Skauting a kluby > Sdružení pro mládež organizovaná kubinem

kubino
Moderátor
#1 | Vloženo 1. 5. 2008 (21:55:52) | Odpovědět
Zdravím vás všechny. Na začátku roku jsme měli s kamarádama klub, nicméně se brzy rozpadl, protože jsem začal zakládat spolu s dalšími lidmi občanské sdružení. Teď máme tři oddíly pro děcka do prvního stupně základní školy, a proč to všechno říkám, inu je to jednoduché, tento nápad vniknul po několikátém přečtení knihy Tajemná Řásnovka, doslova tedy mohu říci, že Jaroslav Foglar mi změnil život a nejenom v tomto případě. To by bylo asi tak vše, tak se tu mějte, já zase někdy zavítám, až budu mít čas.
Paja
Administrátor
#2 | Vloženo 1. 5. 2008 (22:08:43) | Odpovědět
Takže Tři klíče již neexistují? A jestli chceš a je co, tak klidně napiš o tom sdružení více, návštěvníky to jistě bude zajímat. A zavítej po kratší době, než dosud. :-)
kubino
Moderátor
#3 | Vloženo 2. 5. 2008 (07:59:24) | Odpovědět
Co se týče Tří klíčů, již opravdu neexistují, spíše neformálně se scházíme a občas někam vyjedeme, bohužel občanské sdružení vyžaduje více času. Přeji všem krásný víkend. :)
Toto vlákno je staré, již dlouho do něj nikdo nepřispíval.

Informace zde uváděné již nemusí být aktuální. Nechcete-li řešit zde uvedenou konkrétní věc, založte si vlastní vlákno a nepište do tohoto. Vložíte-li sem nyní příspěvek, upoutáte pozornost mnoha lidí a někteří z nich si jen kvůli vám přečtou všechny příspěvky. Předpokládáte-li, že váš text skutečně bude hodnotný a související s tématem, stiskněte následující tlačítko:

Jaroslav Foglar
Info o stránkách a kontakt
Vytvořil Pavel Novotný © 2005 - 2015