[ Webhosting profitux.cz ]

Diskusní fórum > ELDORADO > Revoluční debata o Eldoradu

1   2   3  
Jan
Moderátor
#1 | Vloženo 21. 9. 2010 (18:31:29)
Toto vlákno obsahuje revoluční debatu o časopisu Eldorado oddělenou z původního vlákna, se kterým moc nesouvisela.
Moderátor Paja: rozdělil jsem původní vláno na dvě. Diskusi o nových pravidlech v redakci sledujte ve vedlejším (původním) vlákně.
kubino
Moderátor
#2 | Vloženo 21. 9. 2010 (19:16:10)
Kawi
Slib je pro tebe hodně, a jeho porušení jsem u tebe také zažil:-D Proto tě chápu.
Zemle
Redaktor
#3 | Vloženo 21. 9. 2010 (19:19:31)
Porušení, zrovna vy pane bývalý šéfredaktore pomlčte, Kawi celý den maká jak šroub, aby udělala to, co tys nechal jen tak těsně před vydáním čísla. Nevím, proč bych měla někomu dávat slib, když to mám dělat pro radost.
Kawi
Redaktor
#4 | Vloženo 21. 9. 2010 (19:24:22)
Kuba: Jo, ale to nebyl slib. To bylo jen slovo. A ty furt nekritizuj všecky okolo. Přijde mi, že se naše názory snažíš vyvracet tím, že na nás všechny vytahuješ naše kostlivce ze skříní...

Vůbec se mi tato diskuze nelíbí. Celý den jsem pracovala na tom, aby nové Eldorado bylo a tady se zatím jen kecá a ohání různými funkcemi, rozkazy... Je mi z toho zle. Dnes jsem byla nadšená z toho, že dokážu dát dohromady časopis, když se zdá, že se všechno hroutí, ale tady to politikaření, schovávání se za někoho - proč třeba něco píše Kuba skze Honzu a neřekne nám to sám? S tím odchodem to asi není tak žhavé. Je to jen taková komedie, snad pro vzbuzení zájmu, snad z neznámých mocenských choutek. Nevím.

Takže asi tak, po některým příspěvcích mám vážně chuť se na to vykašlat, mně rozhodně nejde o ňáké zviditelnění se... Dnešek, tak trochu marná práce...
Zemle
Redaktor
#5 | Vloženo 21. 9. 2010 (19:29:28)
Souhlasím s Kawi,taky mám pocit, že Kubinův odchod měl jenom "rozhýbat věci" ikdyž nevím jestli se tenhle vlak rozjel po správných kolejích.
A taky teď náš bývalý šéfik má vlastně dvojtou moc, za prvé ještě stále ho všichni uznáváme, jako jakousi autoritu a jeho slova zde mají váhu a za druhé i ty Honzova slova, nebudou Honzova slova. Nejen, že by Honza nebyl schopen tak radikálního přístupu (znám ho trochu a tohle je můj názor) a snad mi i připadá, že se s některými názory neztotožňuje... :(
kubino
Moderátor
#6 | Vloženo 21. 9. 2010 (19:37:57)
Zemle
Já sliby plním, však stejný e-mail jako vám sem napsal i Johnymu s poznámkou, že zářijové číslo udělám podle dohodnutého termínu, že nové vedení ho bude mít nastarost až od říjnového.
Kawi
Já jsem úpřímnej, Johny dostal v e-mailu pouze mé návrhy na různá řešení a myslím si, že s nimi souhlasí. Vzdal jsem se pouze místa šéfredaktora a Johny oficiálně rozpustil redakci. vedeme tady diskusi ne redaktoři, ale jen příznivci v tuto chvíli. To jak si Johny sestaví redakci je plně na něm, já rád budu redaktor, ne však šéf.
Zemle
Redaktor
#7 | Vloženo 21. 9. 2010 (19:42:03)
Poměrně zajímavý posílat tuto poznámku Honzovi, když bylo poměrně jasné, že sedo toho pustí Kawi...
Kawi
Redaktor
#8 | Vloženo 21. 9. 2010 (19:44:31)
Kuba: Víš, Kubo, když jsi oznámil, že končíš, začala jsem to nové číslo jaksi dělat. Dělám to způsobem, který jsi dělal ty, promiň, že jsem použila tvoji grafiku. Už to skoro mám, takže si myslím, že nejsi potřeba, ale díky za nabídku. Když na tom už sedím přes dvanáct hodin v kuse, jistě mi dáš za pravdu, že bych to i ráda dodělala. Spíš mě brzdíš tím, že mi nechceš poslat Jiggiho článek a titulku. I sám Honza mi řekl, ať to udělám já.

Johny rozpustil redakci? - to nám mohl třeba říct...

Po každém dalším příspěvku mám horší náladu a zbytky mého nadšení mizí v nenávratnu. Asi tuhle diskuzi přestanu sledovat a jdu dělat Eldorado, i kdybych si ho měla jen nechat v počítači, když ty vytvoříš jiné...
Skautik
Člen
#9 | Vloženo 21. 9. 2010 (19:47:26)
Zemle
Přesně :D promińte, ale musím se pousmát, Žemle to dokáže vždycky tak chytře naservírovat, že se člověk nemůže ani urazit...
Skautik
Člen
#10 | Vloženo 21. 9. 2010 (19:56:47)
Kawi
Kawi, je mi tě líto, když si představím, že jsi na tom dělala celý den a teďka tady čteš diskusi na rozhraní hádky. My si toho vážíme ani nevíš jak, protože Kubino toho nechal v tu nejméně hodnou chvíli.
A taky se mito přestává líbit, styl, jakým Kubino píše a celkově začínám chápat některé věci, nad kterými jsem dřív marně přemýšlela. Na druhou stranu cítím potřebu to vyřešit, jaksi si to vyříkat.
Jan
Moderátor
#11 | Vloženo 21. 9. 2010 (19:58:32)
Já doslovně nepsal, že se má rozpustit dosavadní redakce, ale že se má vytvořit nová redakce, která by byla pevná. Tím jsem myslel že se ta stará logicky zruší, ale měl jsem to tam napsat. Je to moje chyba.
Možná se to tady takhle všechno špatně vyvíjí, že se do diskuse nezapojili všichni a baví se nás tady jen několik. Myslím, že zítra se studenou hlavou budeme jednat jinak...
kubino
Moderátor
#12 | Vloženo 21. 9. 2010 (20:01:02)
Mno a teď si vemte, že 12 hodin to trvalo mě na 18ti číslech...plus 4 články apod...:-):-) A omyl, zde došlo k nedorozumnění, já slíbil Johnymu v mejlu, že toto číslo připravím standardně, Kawi mi vlastně ušetřila práci:-) (Ale nelíbí se mi, jak odbíháte od tématu, které je v úvodním příspěvku nastaveno úplně jinak, toto není chat!!! Proto uzamykám toto vlákno, prosím nemazat ho, chci si něco ještě projít:-))
Moderátor Paja: odběhnutí od původního tématu bylo vyřešeno přesunutím části vlákna do nového, nyní již je vše vpořádku.
Zemle
Redaktor
#13 | Vloženo 21. 9. 2010 (20:04:31)
Kubino?!?! Co ty do toho vlastně máš co zasahovat, odešel jsi. TY JSI ODEŠEL! Tak co kdybys teď nechal celý zbytek redakce ať si to tady vyřeší a vyříká, po svém...
Kawi
Redaktor
#14 | Vloženo 21. 9. 2010 (20:07:09)
Mně to možná trvalo tak dlouho, že jsem toho dělala vícero... A taky nemám praxi. Tvoji práci jsem již oceňovala včera v noci v mailu, jen se mi nelíbí tvé chování.
Kawi
Redaktor
#15 | Vloženo 21. 9. 2010 (20:08:03)
A myslím, že bys neměl zneužívat své funkce moderátora a zamykat vlákno. ;)
Skautik
Člen
#16 | Vloženo 21. 9. 2010 (20:13:08)
kubino
Tak mmnt! Ty říkáš každou chvíli něco jiného, vodíš nás za nos a děláš z nás blbce, promiń ale já to tak vidím. Asi si naštvaný a chceš si nás vychutnat, ale nedlej z nás hlupáky. Já být Kawi, tak nevím co ti udělám. A to je přesně to, co říkám. Tys přes e-mail slíbil Honzovy... no a? Ale my to nevíme a už tady 2h řešíme co bude dál... Hodils nás do vody, nesnaž se nás vytáhnout, protože nám tím nepomáháš. Udělal jsi toho pro Eldo hodně, ale nyní své skutky potápíš...
Skautik
Člen
#17 | Vloženo 21. 9. 2010 (20:20:24)
Kubino, definitivně se mi přestalo líbit, jak jednáš. A protože jsi doslova panovačně uzamknul to druhé vlákno, píši to tady. Nemůžeš se divit, že reagujeme jako malí a jsme na tebe naštvaní, Kawi dneska celý den pracovala a tys jí výsměšně oznámil, že vlastně zbytečně? Já vím, že ti to dalo dřív taky práci a my to víme, ale ted to vypadá, že jsi to ty, který toužil po uznání a slávě a když ji nedostal, tak se na to nakonec vykašlal. Doteď jsem tě chtěla omlouvat, ale rozmyslela jsem si to. Chtěl jsi nám to dát "sežrat" a dal, já to beru, ale my jsme se snažili zachovat rozumně a ty jsi toho zneužil. Na jednu stranu píšeš vážný a dospělý mail, na druhou stranu děláš podrazy a zneužíváš svých možností. Najednou hledám ten ideál člověka, který jsem v tobě od začátku viděla... mrzí mě to, to mi věř. Snad je to jen přechodná nálada a vše bude jako dřív.
Paja
Administrátor
#18 | Vloženo 21. 9. 2010 (20:28:36)
(Odemykám znovu vlákno, myslém, že téma ještě uzavřené není. Moderátor kubino má pravdu v tom, že se poslední příspěvky týkají trošku něčeho jiného, než toho, kvůli čemu vlákno bylo založeno. Ale nemyslím, že by bylo nutné vláno hned zamknout, v noci to trochu uspořádám třeba do více vláken, uvidím.)
Moderátor Paja: příspěvek se týkal operace v původním vlákně
Zemle
Redaktor
#19 | Vloženo 21. 9. 2010 (20:35:47)
Dík Pájo, ono je možná někdy líp, když lidé říkají co si opravdu myslí, ikdyž to sem třeba nepatří, než aby mlčeli....
Kawi
Redaktor
#20 | Vloženo 21. 9. 2010 (20:36:02)
Začínám mít dojem, že se nám z toho stává revoluce ve skutečném smyslu slova... Skoro si troufám mluvit o válce, podle toho, co mi chodí za zprávy na icq. Začínám se děsit, co jsem způsobila. Ono, za dobrotu na žebrotu. Teď to malém vypadá, že jsou dvě nesmiřitelné strany proti sobě: Kawi a Kubino. Žádný černobílý boj dobra a zla, ale dva názory. Ale tohle jsem opravdu nechtěla, to ne...
Toto téma je uzamčeno, není možno přidat příspěvek.
1   2   3  
Jaroslav Foglar
Info o stránkách a kontakt
Vytvořil Pavel Novotný © 2005 - 2015