[ Webhosting profitux.cz ]

Diskusní fórum > ELDORADO > Obnova časopisu Eldorado

Paja
Administrátor
#1 | Vloženo 27. 8. 2013 (00:20:46) | Odpovědět
V tuto chvíli je sestavována nová redakce. Toto vlákno slouží k diskusi o dalším vývoji časopisu, samozřejmě již i s novými redaktory. Vaše názory jsou vítány.

Prosím o případné vyjádření také kubina, johnyho8x nebo jiggiho, kteří se na tvorbě Eldorada výrazně podíleli a spolu se mnou budou nápomocni nové redakci v počátcích.
kubino
Moderátor
#2 | Vloženo 28. 8. 2013 (10:35:56) | Odpovědět
Ahoj, po sestavení nové redakce bych nejprve vyřešil otázku webových stránek Eldorada, bylo by dobré založit vlastní doménu a sehnat člověka, který by měl pod palcem web a jeho obsah.
Paja
Administrátor
#3 | Vloženo 28. 8. 2013 (11:11:36) | Odpovědět
Jedna věc je správce obsahu webu, např. stávajícího, na což nejsou potřeba žádné zvláštní technické znalosti. Ale vytvořit vlastní web je náročnější, i když výsledek je samozřejmě lepší, než užití nějaké šablony. Tedy já bych do té doby, než získáme někoho, kdo povládne HTML, PHP apod. zůstal u stávajícího webu.

Navíc, kapacitní úložiště na Eldorada máme vyřešeno v podobě disku Google, tak na ten samotný web ani takový prostor není třeba.
Toto vlákno je staré, již dlouho do něj nikdo nepřispíval.

Informace zde uváděné již nemusí být aktuální. Nechcete-li řešit zde uvedenou konkrétní věc, založte si vlastní vlákno a nepište do tohoto. Vložíte-li sem nyní příspěvek, upoutáte pozornost mnoha lidí a někteří z nich si jen kvůli vám přečtou všechny příspěvky. Předpokládáte-li, že váš text skutečně bude hodnotný a související s tématem, stiskněte následující tlačítko:

Jaroslav Foglar
Info o stránkách a kontakt
Vytvořil Pavel Novotný © 2005 - 2015