[ Webhosting profitux.cz ]
Mike
Člen
#1 | Vloženo 6. 5. 2015 (17:18:30) | Odpovědět
Ahoj precetl jsem si vas clanek o klubech kde pisete ze po roce 89 nebyly zadne kluby . ja sam jsem s kamarady zalozil prvni klub klub Mladeho hlasatele ( zluteho kvitku ) . jednim z hlavnich duvodu zaniku byl prave Jaroslav Foglar .
Paja
Administrátor
#2 | Vloženo 6. 7. 2015 (23:02:56) | Odpovědět
Ahoj, podíval jsem se znovu na článek, vpravdě psaný před mnoha lety, ale nemám pocit, že by z něj plynulo, že po roce 1989 nebyly žádné kluby. Leč případ obnoveného Mh asi není popsán přesně.
O snaze obnovení Mladého hlasatele je trochu více psáno v článku o tomto časopisu, dokonce je zmíněn i negativní postoj JF k němu.

Přesto díky za poznámku, článek o čtenářským klubech si jistě zaslouží nějakou úpravu a lepší formulaci v závěru.
Omlouvám se za pozdější reakci, kdyby ses chtěl podělit s nějakými dalšími informacemi o této éře čtenářských klubů, klidně můžeš sem něco připsat. Může to být pro mnohé zajímavá informace.
Toto vlákno je staré, již dlouho do něj nikdo nepřispíval.

Informace zde uváděné již nemusí být aktuální. Nechcete-li řešit zde uvedenou konkrétní věc, založte si vlastní vlákno a nepište do tohoto. Vložíte-li sem nyní příspěvek, upoutáte pozornost mnoha lidí a někteří z nich si jen kvůli vám přečtou všechny příspěvky. Předpokládáte-li, že váš text skutečně bude hodnotný a související s tématem, stiskněte následující tlačítko:

Jaroslav Foglar
Info o stránkách a kontakt
Vytvořil Pavel Novotný © 2005 - 2015