[ Webhosting profitux.cz ]

Stránky foglarweb.deg.cz jsou nekomerční projekt určený pro zájemce a fanoušky Jaroslava Foglara. Byly založeny 8. 2. 2005 ještě na adrese foglar.unas.cz. Dlouhou dobu, od 20. 2. 2006 do 5. 8. 2014 byly uveřejněny na foglarweb.ic.cz. V srpnu 2014 byly z technických důvodů přesunuty na třetí, současnou, adresu foglarweb.deg.cz. Cílem stránek je vytvořit virtuální místo pro vzájemné setkávání, publikování, vyměňování a získávání informací pro všechny „foglarovce“.

Kopírování a uveřejňování jakýchkoliv pasáží stránek foglarweb.deg.cz je bez souhlasu administrátora zakázáno. Dílo je chráněno autorským zákonem ČR.

Na tomto místě bych rád poděkoval lidem, kteří mi s tvorbou stránek určitým způsobem pomohli:


Pokud byste měli nějaký dotaz nebo námět k obsahu nebo funkčnosti tohoto webu, můžete svou zprávu odeslat pomocí uvedeného formuláře.

Váš e-mail:
Předmět:
Zpráva:
Součet čísel 7 a 1:

Pokud se vám tyto stránky líbí a chcete je podpořit, můžete na jiný web umístit naši ikonku (banner) - stačí, když zkopírujete následující kód. Můžete samozřejmě použít i obyčejný textový odkaz. Pokud vlastníte stránku s příbuzným tématem, je možné se také domluvit na výměně odkazů (ikonek). Vaše ikonka by zde byla umístěna na každé stránce v pravém sloupci dole.

Ikonka tohoto webu

<!--Odkaz na foglarweb--><a href="http://foglarweb.ic.cz" target="_blank"> <img src="http://foglarweb.ic.cz/Obrazky/Ikonky/ikonka.png" border="0" width="88" height="33" alt="Foglarweb: stránky o Jaroslavu Foglarovi" title="Foglarweb: stránky o Jaroslavu Foglarovi"></a>

Banner tohoto webu

<!--Odkaz na foglarweb--><a href="http://foglarweb.ic.cz" target="_blank"> <img src="http://foglarweb.ic.cz/Obrazky/Ikonky/banner.png" border="0" width="400" height="150" alt="Stránky o Jaroslavu Foglarovi" title="Foglarweb: stránky o Jaroslavu Foglarovi"></a>

Jaroslav Foglar
Info o stránkách a kontakt
Vytvořil Pavel Novotný © 2005 - 2015